Mgr. Hana Černá - astrologie a numerologie Praha

aktuality1
aktuality2 aktuality3
 
 
Vítejte na stránkách Astrologického a Numerologického poradenství a horoskopů.

 

 

Ceník horoskopů

Druhy horoskopů:

Komplexní individuální horoskop: (nejvíce žádaný)
Obsahuje charakteristiku osobnosti, životní cestu a cíl, dispozice, vhodný partner, vhodné povolání, skryté vlastnosti, sebepoznání, zdravotní problémy, auru, vztah k majetku, k vzdělávání, k dětem, přátelům aj. Také obsahuje podrobný výklad 1 roku všech oblastí života tj. profesní, finanční, citové, zdravotní, celkové charakteristiky roku. Nikdy nekončím horoskop případným nepříznivým období, ale snažím se ukázat cestu, najít další příznivé období, i třeba v dalším roce. Klient se dozví, jak nepříznivé období bude dlouho trvat, na co se má připravit. Já sama upřednostňuji tento typ horoskopu, protože všechny stránky života osobnosti se prolínají a vysvětlují, proč se určitá událost stane či nestane.
Cena: 1200 Kč

Partnerský horoskop:
Obsahuje charakteristiku spojení dvou osobností, charakteristiku povahy osobností, kladné a záporné vlastnosti, jaké je to vhodné spojení po stránce astrologické i numerologické, výběr vhodného partnera, jak získat partnera, jak si ho udržet, čeho se vyvarovat, na jakých principech partnerství funguje, vztah k rodině a dětem obou partnerů a na několik roků dopředu charakteristiku po stránce citové a partnerské těchto osobností.
Cena: 1400 Kč

Profesní horoskop:
Charakteristika osobnosti, předpoklady, zaměření, slabiny, vhodná povolání, ideální oblast pro seberealizaci a naopak zcela nevhodná, vhodnost určité funkce či pozice, životní cesta s úkolem a na několik roků dopředu je rozebrána budoucnost osobnosti po stránce profesní. Pomoc při výběru povolání. Pro firmy pomoc při výběrovém řízení, výběr vhodného kandidáta podle uvedených charakteristik.
Cena: 1200 Kč

Dětský horoskop:
Objasní možnosti, talent dítěte, vlastnosti, které je třeba rozvíjet, a naopak, co je třeba potlačit. Předpoklady umělecké, sportovní, inteligence. Způsob výchovy dítěte, vztah k rodičům, ke kolektivu, záliby, inklinaci ke zdravotním problémům aj. Tím Vám umožní dítě lépe chápat, poradí, jak rozvíjet jeho potenciál. Pomoc při volbě povolání. Horoskop je vypracován po stránce numerologické i astrologické.
Cena: 1200 Kč 

Zdravotní horoskop:
Charakteristika osobnosti, životní cesta a cíl, dispozice k nemocem, na co si dát pozor, vhodnost osobního měsíce, dne na léčbu a několik roků dopředu rozbor zdravotní stránky osobnosti.
Cena: 1200 Kč

Karmický horoskop:
Obsahuje rozbor po stránce astrologické, karmický úkol ze strany matky, otce. Po stránce numerologické životní cestu, karmickou tabulku, karmické úkoly ke splnění, úskalí atd.
Cena: 1200 Kč

Po stránce numerologické také lze vypracovat:

  • rozbor jména a příjmení osobnosti (celkový rozbor osobnosti, karmická zátěž, vlohy, zdravotní problémy, povolání atd.)
  • rozbor jména pro budoucí miminko (jeho vlastnosti, rozbor osobnosti, karmická zátěž, vlohy, možné zdravotní problémy, vhodnost s předběžným plánovaným astrologickým znamením atd.)
  • rozbor životní cesty, cyklů života, životních realizací, úskalí života osobnosti
  • rozbor osobního roku po stránce osobních měsíců a osobních dat, lze vypočítat, co Vás čeká konkrétní měsíc, den, k čemu je příznivý či naopak (je to využíváno např. pro obchodní schůzku, pro lékařský zákrok, soudní stání, pro propagační akci firmy či jednotlivce aj.)
  • rozbor společností, firem, obchodních či jiných aktivit (studium jména nebo charakteru společnosti, úskalí, tvůrčí předpoklady, realizace atd.)
  • cifry a šťastná období osobnosti
  • horoskop pro zvířecí mazlíčky
 
webdesign wasweb 2009-2014